wybierz swoją stronę internetową
joomla1wordpress

responsive

TemplateMonsterwordpress

Wersja CMS: WordPress
Opis: Strona dla salonu fryzjerskiego, kosmetycznego itp.
Dodatkowe uwagi: W cenie wliczone jest dopasowanie strony do potrzeb Klienta.

zobacz DEMO strony

zapytaj o cenę

UWAGA: Możesz zaproponować swoją cenę.

Galeria

slajd1m
slajd2m
slajd3m

 

Jak to działa?
Możesz zobaczyć demo każdego dostępnego projektu – wygląd strony głównej, podstron, dostępne funkcje. Nie musisz czekać na realizację zleconego projektu. Nie zawsze oczekiwania klienta pokrywają się z tym, jak zinterpretują je tworzący strony. Tu nie ma problemu niespełnionych wymagań. Płacisz za to, co widzisz. Znajdujesz projekt strony, który Ci odpowiada – proponujesz swoją cenę. My zgadzamy się na nią albo negocjujemy tak długo, aż obydwie strony będą zadowolone.
Ostateczna cena Twojej strony www zależy też od wybranych wariantów – zaoferować możemy dodatkowo miejsce na naszym serwerze oraz to, że od razu wypełnimy za Ciebie witrynę treściami i zdjęciami. Możesz także zrobić to samodzielnie. Nasze projekty stron oparte są o CMS Joomla albo WordPress – najbardziej znane systemy, z wygodnym interfejsem pozwalającym dodawać, zmieniać i aktualizować zawartość.

logo80

Szczegółowy opis - Regulamin :

  1. Dostajesz w pełni uruchomioną i działającą stronę która jest wypełniona przykładową treścią. Jest ona oparta o nowoczesny CMS dający możliwość samodzielnej zmiany treści witryny.
  2. Po zakupie strona jest przenoszona na nasz serwer hostingowy myHost.net.pl gdzie w cenie otrzymujesz pakiet hostingowy S  na okres 1 roku, potem płatny według cennika. Istnieje możliwość instalacji strony na hostingu Klienta za dopłatą lub gratis przekazanie obrazu strony w postaci archiwum zip do samodzielnej instalacji.
  3. Strona w internecie widziana będzie pod subdomeną wybraną przez Klienta w domenie wiz24.eu. Możliwe jest podłączenie dowolnej domeny posiadanej przez Klienta lub wykupionej - cennik domen.
  4. Strona może zostać dopasowana do potrzeb Klienta (wymiana zdjęć, logo, wprowadzenie dostarczonych tekstów).
    Za dopłatą możliwa jest zmiana układu i struktury strony.